ÇEVPRO DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK

ÇEVPRO, yerel ve uluslararası müşterilerine çevre mühendisliği alanında müşavirlik ve mühendislik hizmetleri veren, İstanbul'da kurulu bir danışmanlık firmasıdır.

ÇEVPRO, 2009 yılında kurulmuş olmasına rağmen, ortakları ve çalışanları çevre mühendisliği ve müşavirliği alanında kapsamlı deneyimlere sahiptirler. Deneyimli ve bilgili mühendislerden oluşan ekibimiz, görev aldıkları projelerde edindikleri bilgi ve tecrübelerini ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlarla ilgili bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek her projeye özgü çözümler üretmektedirler.

ÇEVPRO'nun temel amacı, mühendislik ve müşavirlik sektöründe rekabet edici ve kaliteli hizmet veren yaratıcı ve güvenilir bir firma olarak tanınmaktır.

ÇEVPRO, müşterilerinin ihtiyaçlarının zamanında ve sorunsuz olarak karşılanmasının beklendiğinin bilincindedir. Bu nedenle ÇEVPRO:

  • Proje başlangıcından sonuna kadar projeye aynı ilgi ve önemi göstermektedir.
  •  
  • Proje'nin bütçesini ve zaman programını işin başlangıcında gerçekçi olarak belirlemekte ve proje aşamasında değiştirmemektedir.
  •  
  • Müşterileri ile gerekli koordinasyon ve işbirliğini sağlayarak projelerin istenilen kalitede sürdürülmesini sağlamaktadır.

Temel düşüncemiz "Çevre için iyi olan herşeyin işimiz ve toplumumuz için de iyi olacağı"dır.